צינור השקיה מתארך

האם יש צינור השקיה שתופס מעט מאוד מקום? התשובה היא בהחלט כן! צינור השקיה מתארך או צינור קפיצי להשקיה מאפשר לכם להשתמש בצינור השקיה ארוך שניתן לאחסן אותו באופן יעיל ומהיר ולחסוך הרבה מקום בגינה, במרפסת או בחצר הבית. לצינור הקפיצי להשקיה ניתן לחבר אקדח התזה ולבצע את פעולת ההשקיה בצורה מבוקרת ומדוייקת.
צינור השקיה מתכווץ עם אקדח מים
כאשר אתם מחפשים צינור השקיה מתכווץ, כדאי שתקנו צינור מתכווץ יחד עם אקדח להתזת מים. אקדח להתזת מים מאפשר לכם גמישות מירבית בעת ההשקיה והוא מגיע עם צינור קפיצי כאשר יש לו 7 מצבים שונים להתזת מים מבוקרת בעת ההשקיה.
 
צינור השקיה עמיד עם 7 מצבי השקיה
אם לא יצא לכם עד היום להשקות את הגינה בבית שלכם עם אקדח התזה, כדאי לכם לעשות זאת! צינור השקיה עמיד המגיע עם אקדח התזת מים, מאפשר לכם כאמור להשקות את הצמחים והפרחים בגינה באמצעות 7 מצבי השקיה. בדרך זו יש לכם שליטה רבה על עוצמת המים בכל השקיה וניתן אף להשתמש במצבי ההתזה גם לניקיון או מילוי מים לצרכים שונים.
צינור השקייה מתארך
 
מה המחיר של צינור השקיה קפיץ? 
 
המחירים לצינור השקיה קפיץ נגישים עבורכם בחנות האונליין מספר אחת לציוד השקיה – חנות האונליין של חברת טרפלקס Terraflex! חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ מייצרת עבורכם את כל מוצרי ההשקיה האיכותיים ביותר במפעל ישראלי בצפון הארץ. מוצרי חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ האיכותיים, נמכרים לאנשים פרטיים, ארגונים, מוסדות ובתי עסק כבר למעלה מ-50 שנה!
 
איכות הציוד להשקיה של חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ הוא שם דבר בשוק בישראל ואף במדינות שונות בעולם. החברה מייצרת את צינורות ההשקיה הקפיציים עבור תעשיות בישראל ותעשיות ברחבי העולם.
 

צינור השקיה מתארך להזמנה בחנות האונליין של חברת טרפלקס Terraflex

 
חנות האונליין באתר האינטרנט של חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ זמינה עבורכם 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה להזמנת כל סוגי הצינורות להשקיה כולל צינור השקיה מתארך לשימוש בגינה, בחצר, בגג או במרפסת של הבית. להזמנת צינור קפיצי להשקיה, כנסו עכשיו לקטגוריה 'צינורות גינה והשקיה' ובחרו את הצינור הקפיצי להשקיה המופיע בקטלוג באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *