צינור השקיה למרפסת

זקוקים לציוד השקיה לצמחים במרפסת? אם יש לכם עדניות פרחים וצמחים במרפסת הבית, הדרך הנוחה ביותר להשקות אותם באופן עקבי היא באמצעות צינור השקיה למרפסת. צינור השקיה המותאם למרפסת מתחבר לכל ברז בבית ומתחבר הן לברז של הכיור באמבטיה והן לברז של חדר השירות בבית. בכדי שתוכלו להשתמש בצינור ההשקיה במרפסת שלכם בצורה יעילה ונוחה, יש לכם אפשרות להזמין יחד עם הצינור גלגלת לאחסון הצינור ואקדח להתזת המים בצורה מבוקרת ונוחה להשקיה.
 
 
צינור השקיה גלגלת עם אקדח התזת מים
 
בחיפוש אחר צינור השקיה גלגלת מותאמת, תוכלו להזמין כאמור גם אקדח להתזת מים המתחבר בצורה נוחה ופשוטה לצינור ההשקיה שהזמנתם. את ההזמנה תוכלו לבצע אונליין בחנות אינטרנטית מקצועית ולקבל את המוצר עד הבית דרך חברת שליחויות.
צינור השקייה למרפסת
 
צינור השקיה לגינה כולל מחברים לברז
 
בנוסף לגלגלת המשמשת לאחסון הצינור ולאקדח להתזת מים, כדאי לכם להזמין ציוד משלים לצינור ההשקיה, כגון מחבר כיור לברז ומחברים מהירים לחיבור הצינור לברז הגינה. כאשר אתם מזמינים צינור השקיה לגינה, יש לכם אפשרות לבחור את האורך המתאים לכם ביותר. האורכים הסטנדרטיים לצינור השקיה הם:
  • 15 מטר.
  • 20 מטר.
  • 25 מטר.
  • 30 מטר.
  • 50 מטר.
אם אתם צריכים אורך אחר לצינור השקיה, יש לכם את האפשרות להזמין צינורות להשקיה באורך הדרוש לכם באמצעות הזמנה של צינור בהתאמה אישית. 
 
איך מזמינים צינור השקיה לפי מטר? 
 
צינור השקיה לפי מטר מזמינים רק באתר של חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ! חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ מייצרת את כל הצינורות האיכותיים של החברה במפעל גדול בקיבוץ רשפים שבצפון. הצינורות של חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ מוצעים לכם למכירה בחנות האונליין באתר ותוכלו להזמין אותם על-פי האורך הרצוי לכם. בנוסף לכך, אם אתם זקוקים לצינור באורך או בעובי מסויים, צוות חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ ישמח לייצר זאת עבורכם בהזמנה של צינור בהתאמה האישית.
 
 

חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ מציעה – צינור השקיה למרפסת

 
להזמנה של צינור השקיה למרפסת באיכות גבוהה ואביזרים נלווים לצינורות, כנסו לאחת הקטגוריות של ציוד להשקיה באתר ובחרו את המוצר הרצוי לכם. בין המוצרים באתר תוכלו למצוא מארזים הכוללים מספר אביזרים להשקיה המוצעים לכם במחירים ללא תחרות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *