צינורות גינה 15 מטר

הדרך הטובה ביותר לטפל בגינת הבית היא באמצעות ציוד השקיה איכותי. ציוד השקיה כולל צינורות גינה 15 מטר ומעלה, מחברים המשמשים לחיבור הצינור לברזים, אקדחי השקיה וגלגלות לאחסון צינורות להשקיה. כאשר אתם מחפשים צינורות להשקיה לגינה, יש לכם אפשרות להזמין צינורות איכותיים להשקיה אשר עשויים מחומרים איכותיים המתאימים גם לצורך העברת מים לשתיה.
 
צינורות גינה 1/2 מקצועיים
 
בין הסוגים השונים של צינורות השקיה לגינה, ניתן למצוא צינורות גינה 1/2 העשויים מדופן עבה במיוחד להשקייה קלה ונוחה. הצינור מתאים לשימוש בגינת הבית, לשימוש במרפסת וגם לשימוש בבית לכל מטרה והוא עומד בתקנות האירופאיות המחמירות ביותר ואינו מכיל עופרת או פתאלאטים.
צינורות גינה 15 מטר
 
צינורות גינה 20 מטר המותאמים לשתיה
 
מעוניינים לחבר צינור לברז במטרה לאפשר שתיית מים בגינה? באמצעות צינורות גינה 20 מטר העשויים מחומרי גלם המותאמים לשתיה, תוכלו בהחלט לעשות זאת! הצינורות עשויים מ-3 שכבות ובעלי אריגה פנימית ועומדים בתקנות המחמירות של מת"י (מכון התקנים הישראלי).
 
מה העלות של צינורות גינה 25 מטר? 
 
אם החלטתם לקנות צינורות גינה 25 מטר או צינורות גינה 15 מטר, בחנות האונליין של חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ תוכלו למצוא את כל המחירים העדכניים ביותר! חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ נחשבת לחברה המובילה בישראל בייצור צינורות כאשר כל הייצור של צינורות החברה מתבצע במפעל ישראלי בצפון הארץ. במפעל עובדים כ-60 אנשי מקצוע מיומנים המייצרים צינורות איכותיים לתעשייה בישראל ולתעשיות שונות במדינות בעולם.
 
צינורות ההשקיה של חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ, מוצעים לכם במחיר משתלם במיוחד בחנות האינטרנטית באתר של החברה. דרך אתר החברה תוכלו להזמין את הצינורות המתאימים לכם ולקבלם באמצעות משלוח עד הבית! כל הצינורות המיוצרים במפעל של חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ עוברים בדיקות תקינות ואיכות על מנת לוודא כי אתם מקבלים אליכם את המוצר הטוב ביותר להשקיה.
 
 

צינורות גינה 15 מטר בייצור כחול לבן של חברת טרפלקס Terraflex

 
כנסו עכשיו לקטלוג המקצועי בחנות האונליין חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ והזמינו את המוצר המתאים לכם ביותר! צוות חברת טרפלקס Terraflex תעשיות בע"מ זמין עבורכם לכל שאלה או בקשה דרך מספר הטלפון המופיע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *